Letošní ročník zimního svátku vína Silénos - Vinařský ples, který se měl konat v sobotu 18. ledna 2020, z technicko-provozních důvodů zrušen. Zakoupené vstupenky se vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Organizátoři si pro Vás připravili dárek formou volné vstupenky na Svátek vína na soutoku, který proběhne v pátek 28.srpna 2020.

Pro uplatnění nároku na volnou vstupenku zašlete číslo zakoupené vstupenky na Silénos - Vinařský ples přímo na email organizátora: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nejpozději do 31.ledna 2020 a obdržíte bližší informace.

V případě jakéhokoli dotazu se obraťte na organizátory akce: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Mimořádně z technických důvodů je čas přednášky posunut na 19:00. martin-loew-zapad-usa
S lítostí Vám musíme oznámit, že z vážných provozních důvodů nebudeme hrát 14. 12. 2019 představení „Štědrej večer nastal“. Nabízíme náhradní představení „Poslední trik Georgese Méliése“. Odkaz k informacím o představení - https://draktheatre.cz/repe…/posledni-trik-georgese-meliese/ Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a představení navštívíte.
V případě, že budete chtít vrátit zakoupenou vstupenku, je toto možné do 14.12. na místě, kde byla vstupenka zakoupena.V případě zakoupení elektronické vstupenky, pro navrácení peněz, prosím napište na mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a vstupné Vám bude vráceno přímo na váš účet. V případě rezervovaných vstupenek prosíme o co nejrychlejší odpověď opět na tento mail, zda chcete rezervaci zrušit.
Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení
S pozdravem za Divadlo Drak

Vánoční koncert Spirituál kvintetu, který se měl konat 9. prosince od 19 hodin v Adalbertinu Hradec Králové, se z důvodu onemocnění členů souboru překládá na neděli 5. ledna 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti, v případě nehodícího se termínu bude vstupné vráceno v informačním centru Hradec Králové. Pořadatel i kapela děkují za pochopení.

Pořádající agentura se velice omlouvá, ale ze zdravotních a technických důvodů dochází ke zrušení Setkání s módou 2019 v termínu 18. listopadu. (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5737-setkani-s-modou-43-rocnik). Děkujeme za pochopení.

Page 1 of 5