Začátek akustického koncertu Tomáše Ortela 18. února (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5207-ortel) se mění na 18:00. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Představení, které se mělo konat 4. dubna v Adalbertinu - Rande s gentlemanem (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5126-rande-s-gentlemanem) je zrušeno. Peníze za zakoupené vstupenky budou vráceny v místě zakoupení. V případě dotazů kontaktujte pořadatele na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Omlouváme se Vám za vzniklou nepříjemnost a děkujeme za pochopení.
Z organizačních důvodů dochází ke zrušení akce FLAMENCO / DAVID CORIA & ANA MORALES (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5117-flamenco), konající se dne 11.12.2018 od 19:00 hodin v Hradci Králové. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Všem návštěvníkům našich každoročních vánočních setkání v Městské hudební síni s lítostí oznamujeme, že ze zdravotních důvodů letos 25. prosince (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/469-jaroslav-sveceny-a-vaclav-uhlir) nevystoupí Jaroslav Svěcený. Pro tento sváteční den jsme zajistili účast neméně erudovaného umělce, multiinstrumentalisty Jiřího Stivína, který vystoupí spolu s varhaníkem Václavem Uhlířem. Vstupenky na koncert zůstávají v platnosti, případně je lze vrátit v Infocentru na Eliščině nábřeží. Děkujeme za pochopení.

Z důvodů nemoci paní Lenky Filipové se koncert, který se měl původně uskutečnit 1.11. v Adalbertinu přesouvá na 22.1.2019  (dřívější termín bohužel není možný).

Vstupenky zůstávají v platnosti nebo je lze do 14.11. vrátit v místě zakoupení.

Pořádající agentura děkuje za pochopení a omlouvá se za vzniklé komplikace

Page 1 of 2