Vánoční koncert Spirituál kvintetu, který se měl konat 9. prosince od 19 hodin v Adalbertinu Hradec Králové, se z důvodu onemocnění členů souboru překládá na neděli 5. ledna 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti, v případě nehodícího se termínu bude vstupné vráceno v informačním centru Hradec Králové. Pořadatel i kapela děkují za pochopení.

S lítostí Vám musíme oznámit, že z vážných provozních důvodů nebudeme hrát 14. 12. 2019 představení „Štědrej večer nastal“. Nabízíme náhradní představení „Poslední trik Georgese Méliése“. Odkaz k informacím o představení - https://draktheatre.cz/repe…/posledni-trik-georgese-meliese/ Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a představení navštívíte.
V případě, že budete chtít vrátit zakoupenou vstupenku, je toto možné do 14.12. na místě, kde byla vstupenka zakoupena.V případě zakoupení elektronické vstupenky, pro navrácení peněz, prosím napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vstupné Vám bude vráceno přímo na váš účet. V případě rezervovaných vstupenek prosíme o co nejrychlejší odpověď opět na tento mail, zda chcete rezervaci zrušit.
Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení
S pozdravem za Divadlo Drak
Divadlo PALACE Praha ruší BEZ NÁHRADY z technických a provozních důvodů divadelní představení BE MY BABY 29.1. 2020 v Sále Filharmonie Hradec Králové. Vstupenky prosím vraťte v místě zakoupení, evstupenky budou stornovány automaticky a platby vráceny.
Divadlo Palace se velice omlouvá za komplikace a těší se na setkání při dalších představeních.
Pořádající agentura se velice omlouvá, ale ze zdravotních a technických důvodů dochází ke zrušení Setkání s módou 2019 v termínu 18. listopadu. (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5737-setkani-s-modou-43-rocnik). Děkujeme za pochopení.
Z provozních důvodů ze strany divadla je komedie JISTĚ PANE PREMIÉRE plánovaná na 6. prosince zrušena (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5559-art-puvodni-titul-jiste-pane-premiere). V tomto termínu se uskuteční divadelní komedie ART. Vstupenky ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI nebo je lze vrátit v místě zakoupení do 10.11.2019. Pořádající agentura ŽIDEK se velice omlouvá za komplikace.

Strana 1 z 5