Letošní ročník zimního svátku vína Silénos - Vinařský ples, který se měl konat v sobotu 18. ledna 2020, z technicko-provozních důvodů zrušen. Zakoupené vstupenky se vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Organizátoři si pro Vás připravili dárek formou volné vstupenky na Svátek vína na soutoku, který proběhne v pátek 28.srpna 2020.

Pro uplatnění nároku na volnou vstupenku zašlete číslo zakoupené vstupenky na Silénos - Vinařský ples přímo na email organizátora: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 31.ledna 2020 a obdržíte bližší informace.

V případě jakéhokoli dotazu se obraťte na organizátory akce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Mimořádně z technických důvodů je čas přednášky posunut na 19:00. martin-loew-zapad-usa
S lítostí Vám musíme oznámit, že z vážných provozních důvodů nebudeme hrát 14. 12. 2019 představení „Štědrej večer nastal“. Nabízíme náhradní představení „Poslední trik Georgese Méliése“. Odkaz k informacím o představení - https://draktheatre.cz/repe…/posledni-trik-georgese-meliese/ Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a představení navštívíte.
V případě, že budete chtít vrátit zakoupenou vstupenku, je toto možné do 14.12. na místě, kde byla vstupenka zakoupena.V případě zakoupení elektronické vstupenky, pro navrácení peněz, prosím napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vstupné Vám bude vráceno přímo na váš účet. V případě rezervovaných vstupenek prosíme o co nejrychlejší odpověď opět na tento mail, zda chcete rezervaci zrušit.
Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení
S pozdravem za Divadlo Drak

Vánoční koncert Spirituál kvintetu, který se měl konat 9. prosince od 19 hodin v Adalbertinu Hradec Králové, se z důvodu onemocnění členů souboru překládá na neděli 5. ledna 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti, v případě nehodícího se termínu bude vstupné vráceno v informačním centru Hradec Králové. Pořadatel i kapela děkují za pochopení.

Pořádající agentura se velice omlouvá, ale ze zdravotních a technických důvodů dochází ke zrušení Setkání s módou 2019 v termínu 18. listopadu. (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5737-setkani-s-modou-43-rocnik). Děkujeme za pochopení.

Strana 1 z 5