Kalendář

více akcí v Hradci Králove a okolí - hkinfo.cz

DoporučujemeKOSTEL SV. MIKULÁŠE - Vstupenky

Pořadatel: Hradecká kulturní a vzdělávací společnost
14.–30. 8. 2020
80 Kč
Prohlídky
Dřevěný kostel sv. Mikuláše se po rekonstrukci otevírá veřejnosti. Přijďte si prohlédnout interiér a vyslechnout příběh kostela, který se snad už natrvalo usadil na svém místě – v Jiráskových sadech nedaleko soutoku Labe a Orlice.

Změny & aktuality

OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

S ohledem na nejnovější opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření koronaviru mohou nastat změny v pořádání akcí. Náhradní termíny budou upřesněny s ohledem na další vývoj situace. Podrobné informace naleznete u jednotlivých akcí a na webech pořadatelů. Přehled je průběžně aktualizován.

ZRUŠENO
OSM ŽEN (10. 3. 2020 Klicperovo divadlo)
DUO BOHÉMO
(12. 3. …

Číst více

ZRUŠENO: ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA (Divadlo Drak 7.2. od 17:00 a 8. 2. od 18:00)

Omlouváme se, ale z důvodu zranění člena souboru je Divadlo Drak nuceno odložit premiéru Šípkové Růženky na 22. 2. 2020 od 18.00 hodin. Diváky zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Peníze za vstupenky zakoupené elektronicky budou vráceny na účet. Peníze za vstupenky zakoupené v předprodeji budou vráceny v místě jejich zakoupení. Divadlo Drak se omlouvá a děkuje …

Číst více

ZRUŠENO: SILÉNOS - VINAŘSKÝ PLES

Letošní ročník zimního svátku vína Silénos - Vinařský ples, který se měl konat v sobotu 18. ledna 2020, z technicko-provozních důvodů zrušen. Zakoupené vstupenky se vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Organizátoři si pro Vás připravili dárek formou volné vstupenky na Svátek vína na soutoku, který proběhne v pátek 28.srpna …

Číst více