Klicperovo divadlo - hlavní scéna

Klicperovo divadlo - hlavní scéna, Dlouhá 98, Hradec Králové

Kapacita sálu: 400 míst - plánek hlediště

Foyer pro diváky a pokladna jsou otevřeny vždy 30 minut před začátkem představení. V budově se nachází divadelní boutique, součástí foyer je Galerie u Klicperů. Před představením a o přestávkách jsou divákům k dispozici dva divadelní bary. Upozorňujeme, že po začátku představení nelze garantovat vstup do sálu a zakoupená místa.

Přístup do sálu je bezbariérový, v budově je k dispozici výtah. Sál je vybaven indukční smyčkou pro nedoslýchavé osoby používající sluchadlo vybavené indukční cívkou (tj. s přepínačem s polohou T). Indukční smyčka může být rušena jinými elektronickými přístroji, proto doporučujeme vybírat si místa v 11. řadě v přízemí sedadla 1, 2, 22, 21, a v 10. řadě sedadla 1, 2, 22, 23, kde je šum minimální.

Jak se k nám dostanete:

Pokud cestujete vlastním automobilem, můžete váš vůz zaparkovat na placených veřejných parkovacích místech na Velkém náměstí  (vyšší tarif) nebo v Gayerových kasárnách  (nižší tarif, ve večerních hodinách zdarma). Pokud cestujete městskou hromadnou dopravou, nejbližšími zastávkami jsou Adalbertinum a Magistrát města.