ClubCafé Pessoa

ClubCafé Pessoa, Československé armády 543, Hradec Králové

ClubCafé Pessoa je klubová komunitní kavárna, založená na principu členství, dobrovolnictví a seberozvoje. Jejím provozovatelem je nestátní nezisková organizace, proto funguje na nekomerčním principu. Jméno "Pessoa" nese nejen po slavném portugalském básníkovi Fernandu Pessoovi, v portugalštině navíc znamená toto slovo "člověk" či "osoba". Nedílnou součástí ClubCafé Pessoa bude také propagace portugalské kultury.


Příjemný a nekuřácký prostor, který dává příležitost dobrovolníkům z řad občanů Hradce Králové rozvíjet své tvůrčí aktivity, předávat zkušenosti a přispívat k rozvoji komunitního života.
Místo připravené pro setkávání milovníků dobré brazilské kávy a zajímavých kulturních i kulinářských zážitků. Jedinečnou a neodmyslitelnou součástí ClubCafé Pessoa je osobité menu, které se zakládá na domácí kuchyni a originálních surovinách.

Klimatizované prostory kavárny jsou vhodné k přednáškám, seminářům, prezentacím, poradám, supervizím a dalším skupinovým aktivitám v oblasti zábavy a kultury (oslavy narozenin, setkání spolužáků, hudební vystoupení aj.). Kavárna je technicky vybavená (dispozici je WIFI, dataprojektor, plátno, flipchart, kopírka a notebook). Maximální kapacita je 25 míst.